• Speed Champions Rewelacyjny warsztat Ferrari

Symbol: GXP-638412
Wiek od 8 lat
Brak towaru
581.49
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15
Poczta Polska 15
InPost 15
DHL 16
FedEx 16
Dpd 16
UPC 20
Poczta Polska (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

W tym zestawie czekają kultowe wyścigówki Ferrari zbuduj je, aby się nimi pochwalić albo wystartować w wyścigu!

Zbuduj Rewelacyjny warsztat Ferrari, który pełni jednocześnie rolę muzeum. W pudełku znajdziesz dołączany fragment toru oraz samochody w wersjach LEGO Speed Champions: Ferrari 250 GTO, 488 GTE i historyczne 312 T4. Podwiń rękawy i bierz się do roboty! W warsztacie masz regulowaną rampę, pompę paliwa starego typu i stojak na narzędzia. Każdy zbudowany model możesz umieścić na muzealnej ekspozycji albo wyjechać nim na tor i popędzić wokół rozstawionych obrzeży i pod łukiem. Ten zestaw konstrukcyjny zawiera 7 minifigurek, co daje nieograniczone możliwości zabawy w odtwarzanie ról.

- W zestawie 7 minifigurek: kierowca wyścigowy klasycznego Ferrari 250 GTO, kierowca wyścigowy Ferrari 488 GTE, kierowca wyścigowy zabytkowego Ferrari 312 T4, porządkowy, mechanik i 2 kibiców.
- Zawiera 3 kultowe auta wyścigowe Ferrari, warsztat/muzeum oraz doczepianą sekcję z torem wyścigowym.
- Ferrari 250 GTO, 488 GTE i zabytkowy 312 T4 to rasowe auta wyścigowe w realistycznych kolorach do złożenia z klocków. Mają kabinę z miejscem dla minifigurki, koła z gumowymi oponami, realistyczne zdobienia i naklejki z wyścigowymi motywami.
- W modelach Ferrari 250 GTO i 488 GTE szyba jest zdejmowana i pozwala posadzić minifigurkę za kierownicą.
- Model Ferrari 312 T4 ma dodatkowy wymienny spojler, taki jak ten, za pomocą którego zmieniono siłę dociskają w aucie, które w 1979 r. wygrało mistrzostwa.
- W warsztacie znajdziesz regulowaną rampę, stojak z różnymi narzędziami, pompę paliwa w klasycznym stylu i szafkę. Z warsztatu można wyjść na tor, gdzie znajdziesz ozdobny łuk z logo Ferrari. W pudełku są też naklejki z kolorami włoskiej flagi zielono-biało-czerwone i naklejki przedstawiające plakaty.
- Muzeum ma oddzielone sznurem miejsce na eksponowany samochód, szafkę na trofea z pucharem oraz 3 klocki przedstawiające modele samochodów.
- Na torze znajdziesz obrzeża do złożenia z klocków w zielono-biało-czerwonych włoskich barwach, łuk z logo Ferrari i naklejki w szachownicę.
- Akcesoria: 3 kaski kierowców wyścigowych, flaga z szachownicą dla porządkowego i aparat kibica.
- Ten zestaw do budowania jest odpowiedni dla dzieci w wieku 814 lat.
- Warsztat/muzeum ma ok. 10 cm wysokości, 22 cm szerokości i 18 cm głębokości i ok. 50 cm szerokości, gdy się go otworzy.
- Tor wyścigowy ma ok. 13 cm wysokości, 30 cm szerokości i 50 cm głębokości.
- Wymiary Ferrari 250 GTO: ok. 5 cm wysokości, 15 cm długości i 6 cm szerokości.
- Wymiary Ferrari 488 GTE: ok. 5 cm wysokości, 16 cm długości i 6 cm szerokości.
- Wymiary Ferrari 312 T4: ok. 4 cm wysokości, 16 cm długości i 6 cm szerokości.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.